PL EN IT FR
Podsumowanie I Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Libiąż 2019

W dniach 12 – 13.01.2019 Libiąskie Centrum Kultury gościło uczestników I Międzynarodowego Konkurs Pianistyczny Libiąż 2019. Do Libiąża zjechali młodzi i utalentowani pianiści z całej Polski, a także z innych krajów. W sumie w tym wielkim, stojącym na wysokim poziomie konkursie wzięło udział 141 osób. Konkurs został zorganizowany przez PSM Libiąż oraz LCK Libiąż pod Honorowym Patronatem Burmistrza Libiąża. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2019 - wyniki:

 

Grupa I
Miejsce I:
Damian Pytel
W. Gillock – Drifting clouds
F. Rybicki - Wietrzyk
PSM I st. w Białymstoku
nauczyciel: Justyna Marszałek

Miejsce II:
Izabela Trela
J. Garścia – Sonatina C – dur op. 51 nr 21 cz. I, II, III
I. Berkowicz – Etiuda a - moll
SM w Domosławicach
nauczyciel: Natalia Drozen - Czaplińska

Miejsce III:
Maja Domagała
J. S. Bach- Menuet G-Dur
J. Garścia - Migdałowiec
Musik und Kunstschule Westend w Berlinie
nauczyciel: Piotr Świtoń

Rozalia Gut
M. Grzebalska – W murowanej piwnicy
J. Garścia – Sonatina C cz. I i II
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Dominika Prylińska
J. Garścia – Sonatina op. 51 nr 1 cz. III
W. Gillock – Grench Doll
PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu, filia Rabka - Zdrój
nauczyciel: Marta Cieplińska – Korwell

Zuzanna Styrna
L. Mozart – Taniec a- moll nr 2
M. Biskupska – Deszczowy dzień
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Olga Tarlecka
L. Miklaszewski – Sonatina C – dur cz. I
J. Garścia - Zauroczenie
PSM I st. im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim
nauczyciel: Anna Gimpel – Jarosz

Anna Waśko
A. Cwojdziński – Dla Patrycji
J.S. Bach - Bourree
SM I st. nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
nauczyciel: Barbara Pęcherska

Wyróżnienia:
Piotr Gabryś
W. Gillock – The Swinging Sioux
F. Rybicki - Wietrzyk
SM I st. w Łącku
nauczyciel: Sandra Deląg – Kiełbińska

Julian Hoffman
J.S. Bach – Menuet G – dur
M. Magin – Niegrzeczni chłopcy
SM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie
nauczyciel: Elżbieta Hoffman

Bartosz Popiela
M. Mier – Młody duchem
P. Perkowski - Hulajnoga
PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu, filia Rabka - Zdrój
nauczyciel: Małgorzata Majda

Julia Wyrwiak
M. Magin – Niegrzeczni chłopcy
Melodia ludowa – W murowanej piwnicy
PSM I st. w Libiążu
nauczyciel: Anna Kumanek

Grupa II
Miejsce I:
Kamil Broda
PSM I st. im. W. Kilara w Olkuszu
nauczyciel: Iwona Polańska
S. Prokofiew – Marsz
A. Wójciński – Preludium

Miejsce II:
Zofia Michałek
W. Gillock – Wakacje w Paryżu
B. Bartok – For Children cz. X
ZPSM I st. im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Iwona Popławska – Zimowska

Anna Zimowska
W. F. Bach – Bourree
F. Chopin – Walc a moll op. posth.
ZPSM I st. im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Izabela Grzybek

Szymon Żegleń
J. S. Bach – Małe preludium c – moll
M. Rejino - Nocturne
PSM I st. im L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Urszula Domarecka – Fikas

Stanisław Mackiewicz
J. Haydn – Sonata C cz. I KH XVI/1
J. Ekier – Kolorowa melodia nr 6
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Miejsce III:
Lena Filipek
J. S. Bach – Menuet G – dur
W. Gillock - Flamenco
SSM I st. w Strzelinie
nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz

Michalina Kimla
J. S. Bach – Menuet
A. Cwojdziński - Preludium
ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Dorota Moliszewska

Nadia Kopkowicz
W. Gillock – Holiday in Paris
L. Bas – Miotła Baby Jagi
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Sergiusz Karol Zduń
F. Kuchlau – Wariacje G – dur
S. Heller – Etiuda op. 46 nr 11
SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Natalia Drozen - Czaplińska

Wyróżnienie:
Laura Baluś
Y. Nakada – Taniec Aborygenów
G. Ph. Telemann – Polonez D – dur
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Hanna Bochenko
J. Garścia – Zauroczenie
J. S. Bach – Mussete
OSM I st. w ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Barbara Feczko

Anna Bugaj
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa B – dur
M. Rejino - Nokturn
SM I st. nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Barbara Pęcherska

Krzysztof Duda – Legięć
J. S. Bach – Menuet d – moll
W. Gillock - Flamenko
SM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Piotr Świtoń

Apolonia Gondek
J. S. Bach – Mussette
C. Gurlit – Etiuda C
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Milena Kowaliczek
J. S. Bach – Menuet d – moll
C. Klose – Maestro w moim walcu jest mucha
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Helena Loesch
J. Garścia – Sonatina F op. 51 nr 4 cz. I, II, III
H. Blake – Walking in the Air
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Julia Malina
S. Joplin – Peacherine Rag
J. Garścia - Zmartwienie
Edu – Artist Ognisko Muzyczne w Bieruniu
nauczyciel: Joanna Świerczek

Lena Michalska – Wilk
J. Garścia – Sonatina op. 51 nr 4
J. Lefeld - Walc
OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Wioletta Lis - Szczurek

Mateusz Orlof
S. Majkapar – Zaduma
W. Markiewiczówna – Na zielonej łące
PSM I st. im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim
nauczyciel: Anna Gimpel - Jarosz

Aleksandra Orzechowska
J. Garścia – Sonatina F op. 51 nr 4 cz. I, II, III
W. Gillock – Fountain of Diana
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Gaja Pawlik
W. Gillock – Tarantella
J. Garścia - Migdałowiec
PSM I st. w Gdowie
nauczyciel: Julia Michałek

Olga Pawlik
W. Gillock – Flamenco
M. Eckstein - Spooks
PSM I st. w Gdowie
nauczyciel: Julia Michałek

Alicja Rucińska
A. Tansann – Elegia
H. Zilcher - Tarantella
ZSM w Wieliczce
nauczyciel: Maria Wosiek, Izabela Grzybek

Jakub Skalniak
J. S. Bach – Mussette
C. Reinecke – Scherzino F
PSM I st. w Libiążu
nauczyciel: Anna Kumanek

Adam Tesarczyk
L. Miklaszewski – Sonatina C – dur cz. I
G. Meunier - Jeleń
PSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel: Justyna Gacek

Vincent Świcarz
W. Gillock – The autumn sketch
J. S. Bastient – Little gray burro
ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
nauczyciel: Elżbieta Ryś

Zuzanna Wojdak
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa F -dur
M. Clementi – Sonatina C – dur op. 36 nr 3 cz. I
PSM I st. w Żegocinie
nauczyciel: Maciej Pierzchała

Anna Zając
J. Berkowicz – Sonatina C cz. I
A. Cwojdziński - Marzenie
PPSM I st. im. A. Dębskiego w Krakowie
nauczyciel: Joanna Zmarz

Grupa III
Miejsce I
Małgorzata Kurleto
A. Loschorn – Etiuda G
J. Garścia – Zimowy ogród z sikorką
PSM I st. w Gdowie
nauczyciel: Anna Huszczo

Antonina Mittmann
O. Bilash – Zaduma
W. Gillock – Karnawał - Bal
PSM I st. im. W. Kilara w Olkuszu
nauczyciel: Iwona Polańska

Miejsce II
Oliwia Domagała
J. Garścia – Ikebana
S. Majkapar – Burzliwy potok
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Joanna Wrembel

Kamil Podżorski
I. Schamo – Scherzo
L. Bas – Jedwabny szalik
PSM I i II st. w Cieszynie, filia w Wiśle
nauczyciel: Iwona Ulbrich

Nikodem Witkowski
J. S. Bach – Preludium c – moll nr 2
A. Cwojdziński – W Tatrach
POSM I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie
nauczyciel: Renata Kossakowska – Lichtor

Miejsce III:
Franciszek Barański
F. Chopin – Polonez g – moll
G. Meunier – Zebra, która zgubiła swoją piżamę
POSM I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie
nauczyciel: Magdalena Mazanka

Maciej Buczyński
M. Magin – Polka
J. Garścia – Wariacje na temat melodii ludowej
SSM I st. w Strzelinie
nauczyciel: Izabela Dulińska - Bolsewicz

Monika Marszałek
W. Gillock – Autumn sketch
J. Garścia – Wulkan Fuji
PSM I st. w Białymstoku
nauczyciel: Justyna Marszałek

Agnieszka Nawrocka
J. Garścia – Przygotowanie kimona na święto Nowego Roku
A. Cwojdziński- Piłeczka
POSM I st. im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
nauczyciel: Joanna Kamińska – Drahejm

Anna Rusin
C. Rollin – Summers Nocturne
J. Garścia – Wulkan Fuji
SM I st. w Głogowie Małopolskim
nauczyciel: Urszula Buda

Kinga Słowik
F. Burgmuller – Tarantella
M. Rejino – Nokturn
SM w Domosławicach
nauczyciel: Natalia Drozen – Czaplińska

Szymon Wantuła
C. Ph. E. Bach – Solfeggio
D. Kabalewski – Wariacje na temat ukraińskiej melodii ludowej
ZPSM – POSM I st. im. S. Moniuszki w Katowicach
nauczyciel: Anna Kuchlewska

Oliwia Witkowska
M. Rejino – Nokturn
G. Meunier – Etiuda IV
POSM I st. im. S. Moniuszki w Katowicach
nauczyciel: Magda Górecka – Jodłowska

Wyróżnienie:
Gabriela Bej
S. Majkapar – Etiuda op. 31 nr 6
E. Pozzoli - Łyżwiarstwo
SM I st. w Sobolowie
nauczyciel: Iwona Zimowska - Popławska

Anna Faltyn
J. S. Bach – Preludium d – moll BWV 935
W. Gillock – Homage to Chopin
SM I st. w Łącku
nauczyciel: Sandra Deląg – Kiełbińska

Julia Hohol
M. Clementi – Sonatina C – dur op. 36 nr 3 cz. I
J. Garścia – Przygotowanie kimona na święto Nowego Roku
PPSM I st. im. A. Dębskiego w Krakowie
nauczyciel: Joanna Zmarz

Sonia Kuryło
J. S. Bach – Menuet d – moll
T. Haslinger – Sonatina C cz. II
PSM I st. w Libiążu
nauczyciel: Anna Kumanek

Gabriela Lubecka
F. Rybicki – Złoty walczyk op. 21
J. Garścia – Świątynia Diagoii
PSM I i II st. w Cieszynie, filia w Wiśle
nauczyciel: Beata Drzewiecka

Dominik Michalik
A. Diabelli – Sonatina B – dur op. 168 nr 4 cz. I
E. Grieg - Kobold
SM I st. nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Barbara Pęcherska

Maja Milewska
G. Meunier – Etiuda C – dur
J. Garścia – Wierzba płacząca
ZSM im H. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
nauczyciel: Ilona Trzęsimiech

Urszula Paśko
A. Corelli – Sarabanda e – moll
A. Diabelli – Rondo z Sonatiny G – dur op. 151 nr 1
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Paweł Walciszewski

Mikołaj Rakicki
A. Diabelli – Sonatina F – dur op. 168 nr 1 cz. III Rondo
A. Tansman – Pour les Enfants
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jadwiga Bosek - Serafko

Emilia Rzyman
L. Bas – Legenda o źródełku przy murach miejskich
A. Szmyt - Krakowiak
ZSM w Wieliczce
nauczyciel: Maria Wosiek/Izabela Grzybek

Mieszko Salomon
J. S. Bach – Menuet g – moll nr 3
L. Miklaszewski – Sonatina G – dur nr 3 cz. III - Vivace
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Barbara Siata
C. Czerny – Etiuda D – dur
G. M. Nonn – Menuet G
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Emilia Werys
G. Meunier – Etiuda chromatyczna nr XII
J. Garścia – Przygotowanie kimona na święto Nowego Roku
PSM I st. w Miechowie
nauczyciel: Magdalena Łach

Julia Ulbrich
J. S. Bach – Menuet G – dur
Burgmuller – Zabawa dziecięca
ZSM w Rudzie Śląskiej
nauczyciel: Ilona Kozubek

Grupa V
Miejsce I
Maria Kolary
M. Clementi – Sonata D – dur op. 26 nr 3 cz. I
M. Glinka – Nocturn Es - dur
ZSM w Wieliczce
nauczyciel: Izabela Grzybek

Miejsce II
Fabian Kondela
F. Rybicki – Mazurek
J.S. Bach – Preludium i Fuga XVIII
PSM I i II st. w Wadowicach
nauczyciel: Aneta Kołbasa – Chrobak

Franciszek Szymula
L. van Beethoven – Sonata c – moll op. 13 cz. III
F. Chopin – Mazurek a – moll op. 17 nr 4
PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Elżbieta Leśniak

Miejsce III
Filip Dubaniewicz
F. Chopin – Nokturn c- moll op. posth.
M. Moszkowski - Tarantella
SM I st. nr 2 we Wrocławiu
nauczyciel: Piotr Świtoń

Maria Durnaś
F. Chopin - Valse op. 69 nr 2
J. L. Dussek – Sonatina E – dur op. 20 cz. I
ZPSM w Kielcach
nauczyciel: Małgorzata Kowalska

Mikołaj Godzina
J. Haydn – Sonata E – dur Hob XVI : 13 cz. I
M. Glinka – Wariacje a – moll na temat rosyjskiej pieśni ludowej
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska – Bolsewicz

Maja Guzik
B. Woytowicz– Capriccio
F. Chopin – Nocturn Es – dur op. 9 nr 2
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Tomasz Jasek
J. S. Bach – Inwencja trzygłosowa F – dur
F. Chopin – Nokturn cis - moll
PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Elżbieta Leśniak

Roksana Ochel
Ch. Manet – Marionetki
G. Miśkiewicz – Fantazja na strunach jesieni
SM I st. w Sobolowie
nauczyciel: Iwona Popławska – Zimowska

Marcelina Pietruszka
J. Haydn – Sonata F – dur Hob. XVI : 23
P. Czajkowski – Nokturn op. 19 nr 4
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Marta Rzeźnik
J.S. Bach – Inwencja dwugłosowa f – moll
F. Chopim – Walc As – dur WN 28
SM I st. w Trzcianie
Nauczyciel: Elżbieta Hoffman

Julia Wójcik
E. Rocherolle – Le Salon de Musique
B. Vlahek – Babel Etude z cyklu Tower Etudes op. 46
SM I st. w Sobolowie
nauczyciel: Iwona Popławska – Zimowska

Wyróżnienie:
Aleksandra Godniak
E. Grieg – Nokturn op. 54 nr 4
S. Heller – Etiuda c – moll op. 46 nr 18
SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Natalia Drozen – Czaplińska

Julia Jankowska
W. Lutosławski – Czteropalcówka
J. Egghard – Nokturn Mignon op. 144nr 3
PSM w Jastrzębiu Zdroju
nauczyciel: Iwona Ulbrich

Borys Komisarz
B. Woytowicz – Capriccio
L. Godowski – Alt Wien
SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Teresa Wójtowicz

Iga Pawłucka
L. Schytte – Etiuda op. 68 nr 11
C. Rollin - Memory
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jadwiga Bosek - Serafko

Julia Pituch
M. Clementi – Sonatina C op. 36 nr 3
J. Garścia – Kamienny ogród
SM I st. w Starym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Adrianna Ruszkowicz
F. Burgmueller – Etiuda Burza op. 109
I. Garścia – Kamienny ogród
OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Marzena Stępniewska

 

Grupa IV
Miejsce I:
Maksymilian Manicki
F. Chopin – Fuga a – moll op. posth
F. Chopin – Walc cis – moll op. 64
POSM I st. w ZPSM nr 1
nauczyciel: Małgorzata Gambrych

Mikołaj Cyprian Skolimowski
K. Szymanowski – Krakowiak
J. F. Basteau – Des flammes blanches et bleues
OSM I st. w Rzeszowie
nauczyciel: Urszula Buda

Jakub Staniszewski
F. Burgmuller – Etiuda op. 109 – Storm
F. Chopin – Polonez As – dur op. posth.
OSM I st. im. Oskara Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Magdalena Mazanka

Miejsce II:
Wojciech Gazda
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa F – dur
M. Moszkowski – Tarantella d – moll op. 77 nr 6
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Paweł Walciszewski

Marta Irzykowska
F. Chopin – Nocturn c – moll op. posth.
Y. Nakado – Etude allegro
POSM I st. im. H. Wieniawskiego W Poznaniu
nauczyciel: Anna Karowska

Amelia Orzechowska
J. Garścia – Zimowy ogród z sikorką
J. Burgmuller – Etiuda op. 109 nr 15
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Klaudia Syjud

Antonina Waliszewska
W. Lutosławski – Bukoliki cz. IV i V
M. Moszkowski – Tarantella op. 77 nr 6
PSM I i II st. w Koninie
nauczyciel: Andrzej Wójciński

Miejsce III:
Nadia Chowaniak
W. Gillock – Walc etiuda
G. Miśkiewicz – Fantazja na strunach jesieni
ZPSZM im. S. Moniuszki w Bielsku – Białej
nauczyciel: Aneta Kołbasa – Chrobak

Marianna Gwizdż
J. Sibelius – Wspomnienie op. 34 nr 10
J.S.B – Inwencja dwugłosowa F – dur nr 8
ZSM im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej
nauczyciel: Walentyna Ciesielska

Amelia Kałuża
T. Szeligowski – Sonatina C – dur cz. I
J. Garścia – Kamienna lampa w herbacianym ogrodzie
SM I st. w Sobolowie
nauczyciel: Iwona Popławska – Zimowska

Mikołaj Kowalski
J. S. Bach – Preludium d – moll
C. Debussy – Mały Murzynek
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Natalia Łupieżowiec
A. Löschhorn – Etiuda G – dur op.169 nr 2
F. Chopin - Preludium e – moll op. 28 nr 4
PSM I i II st. w Cieszynie, filia w Wiśle
nauczyciel: Beata Drzewiecka

Helena Pabisiak
J.S. Bach – Gawot z Suity g – moll
P. Harvey – Rumba Toccata
PZSM I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie
nauczyciel: Renata Kossakowska - Lichtor

Julia Willner – Paster
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa F – dur nr 8
B. Martinu – Kolombina tańczy
POSM I st. im. S. Moniuszki w Katowicach
nauczyciel: Ewa Salwarowska

Katarzyna Wojtyczka
F. Kuhlau – Sonatina C op. 55 nr 1 cz. I
M. Parchaładze - Walc
PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu
nauczyciel: Joanna Zmarz

Piotr Żywiołek
S. Oglivy – Toccatina
C. Debussy – Mały pastuszek
PSM I st. w Gdowie
nauczyciel: Julia Michałek

Wyróżnienie:
Albert Bajorek
H. Ravina – Etiuda op. 50 nr 3
R. Zubak - Elegia
SM I st. w Tuchowie
Nauczyciel: Anna Szajer

Julia Białkowska
J. Garścia - Tańcząca marionetka
H. Lemonie - Etiuda e-mol op.37 nr 22
SM I st. w Łącku
nauczyciel: Klaudia Syjud

Pola Chwalisz
L. V. Beethoven – Sonatina C – dur WoO 51 cz. II
P. Wachs – Promenada Osiołka
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jadwiga Bosek - Serafko

Barbara Frycz
S. Majkapar – Etiuda G – dur op. 33
J. Garścia – Kamienny ogród
SM im. B. Rutkowskiego w Krakowie
nauczyciel: Elżbieta Bień

Milena Gubała
F. Kuhlau – Allegro burlesco z sonatiny A op. 88 nr 3
Z. Metallidi – Ciche jezioro
PSM I st. w Myśleniacach
nauczyciel: Ewa Niewalda

Joanna Haberko
N. W. Gade – Elegia op. 19
A. Loschhorn - Etiuda
PPSM I st. im. A. Dębskiego w Krakowie
nauczyciel: Joanna Zmarz

Zuzanna Jaworska
S. Heller – Etiuda op. 47 nr 1
M. Clementi - Sonatina op. 36 nr 3 cz. III
PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Marta Jabłońska

Alicja Karcz
J. S. Bach – Małe preludia – c – moll nr 2
D. Szostakowicz – Smutna piosenka
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Weronika Kimla
J.S. Bach – Małe preludium
J. Garścia – Kamienny ogród
ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
nauczyciel: Dorota Moliszewska

Natalia Kulczuk
B. Bartok – Sonatina cz. I i II
R. Schuman – O dalekiej krainie
ZSM w Rudzie Śląskiej
Nauczyciel : Ilona Kozubek

Piotr Aleksander Napieracz
F. Pozzoli – Etiuda d – moll
D. Alexander - Serenity
ZSM nr 1 w Rzeszowie
nauczyciel: Agnieszka Zaborniak

Mateusz Nowak
J. S. Bach – Małe preludia – C -dur nr 1
R. D. Vandall – Chaccone h - moll
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Katarzyna Radwańska
T. Frączkiewicz Kirkov – Migoczące światełka
D. Szostakiewicz – Mała pieśń
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Maria Rybicka
J.S. Bach – Inwencja dwugłosowa F -dur nr 8
R. Glier - Arietta
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
nauczyciel: Anna Micińska

Zuzanna Piesik
M. Glinka – Nokturn f – moll
A. Loschorn – Etiuda Des - dur op. 66 nr 20
PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie
nauczyciel: Klaudia Misiak

Grupa VI
Miejsce I:
Aleksandra Czajka
W.A. Mozart – Sonata B – dur K. 333 cz. I
F. Chopin – Polonez cis – moll op. 26 nr 1
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu
nauczyciel: Krystyna Dyżewska

Anna Księżarczyk
J. Haydn – Sonata F cz. I KH XVI/23
C. Debussy – Arabeska
PSM I st. w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

Nina Purwin
E. Pozzoli – Etiuda nr 2
I. J. Paderewski – Nocturne op. 16 nr 4
ZPSM nr 1 w Warszawie
nauczyciel: Anna Stempin – Jasnowska

Miejsce II:
Michalina Mastalińska
S. Bortkiewicz – Etiuda fis – moll op. 15 nr 9
I. J. Paderewski – Melodia H – dur op. 8 nr 3
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu
nauczyciel: Gabriela Gacek

Mateusz Mazurek
J. Haydn – Sonata e – moll Hob. XVI cz. I
M. Glinka – Nokturn f – moll – La separation
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Paweł Walciszewski

Miejsce III:
Kacper Grzonka
M. Clementi – Sonata op. 30 nr 2 cz. I
B. Mendelssohn – Pieśń weneckiego gondoliera op. 20 nr 16
PSM w Jastrzębiu Zdroju
nauczyciel: Iwona Ulbrich

Krzysztof Gumola
F. X. Dussek – Sonata C – dur cz. I
F. Mendelsshon – Bartholdy – Pieśń As – dur op. 34 nr 2
ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku – Białej
nauczyciel: Anna Lenart

Łukasz Mleczek
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa g – moll nr 11
M. Parchaładze – Smutny śpiew
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Karolina Starzyk
R. Twardowski – Burleska
R. Castro – Ealse bluette op. 12
SM I st. w Tuchowie
nauczyciel: Teresa Wójtowicz

Anna Tesarczyk
J. Haydn – Sonata cis – moll Hob. XVI : 36
J. Raff – Romans D – dur op. 2
PSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel: Justyna Gacek

Wyróżnienie:
Róża Bajorska
J. Haydn – Sonata D – dur Hob XVI : 37 cz. III
M. Glinka – Nokturn Es - dur
PSM I st. w Tarnobrzegu
nauczyciel: Ewa Ryś

Tatiana Bryja
L. van Beethoven – Sonata G – dur op. 49 nr 2
R. Gliere – Preludium op. 43 nr 1
PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu, filia Rabka - Zdrój
nauczyciel: Małgorzata Majda

Bruno Jurek
J. S. Bach – Inwencja dwugłosowa Es – dur nr 5
A. Jensen – Romanze op. 33 nr 6
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Danuta Zielińska

Jagoda Nowak
J. Haydn – Sonata F – dur Hob XVI : 23 cz. I
G. Miśkiewicz – Chopinowskie inklinacje
PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Elżbieta Leśniak

Franciszek Nicpoński
J.L. Dussek – Sonatina F
G. Miśkiewicz – Fantazja na strunach jesieni
SM I st. w Starym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Julia Niedzielska
F. Chopin – Walc cis – moll op. 64 nr 2
M. Moszkowski – Tarantella op. 77 nr 6
PSM I st. im. F. Chopina w Oleśnicy
nauczyciel: Ewa Wolak

Ewelina Oleksy
L. van Beethoven – Sonata G – dur op. 49 nr 2
J. Egghard – Nocturne mignon op. 144 nr 1
PSM I i II st. w Nowym Sączu
nauczyciel: Ewelina Szary

Oliwia Podraza
J. Haydn – Sonata D -dur cz. I Hob XVI : 19
F. Chopin – Lento con gran espressione
OSM I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Tarnowie
nauczyciel: Anna Huszczo

Jan Rajski
L.V. Beethoven – Sonata G op. 49 nr 2 cz. I
M. Glinka – Nokturn Rozłąka
PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu
nauczyciel: Agnieszka Derebas

Gustaw Siepioła
J. L. Dussek – Sonatina S – dur op. 20 nr 6 cz I
W. Rebikoff – Valse melancolique
ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu
nauczyciel: Jadwiga Bosek – Serafko

Amelia Socha
A. Loschhorn – Etiuda a – moll
L. Różycki – Intermezzo op. 42 nr 2
ZSM w Tarnowie
nauczyciel: Katarzyna Leśniak - Skóra

Hanna Szaro
J.S. Bach – Inwencja trzygłosowa h – moll
D. Alexander – The Promise of Spring
ZSM nr 1 w Rzeszowie
nauczyciel: Agnieszka Zaborniak

Magdalena Wolska
J. S. Bach – Fuga trzygłosowa C – dur BWV 953
G. Miśkiewicz – Chopinowskie inklinacje
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
nauczyciel: Anna Micińska
 

   
© 2008-2019 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.