PL EN IT FR

 

 

 

STRUKTURA  URZĘDU MIEJSKIEGO

 

wraz z numerami telefonów

 

Centrala

 

(32) 627-13-11

 

(32) 624-92-02

 

Fax

 

(32) 624-92-90  (Biuro Podawcze)

 

(32) 624-92-92  (Sekretariat)

 

 

Telefony wewnętrzne oraz numery  bezpośrednie:

 

   

 

  Burmistrz: Jacek Latko wew. 101 (32) 624-92-01

 

 

  Z-ca Burmistrza: Jarosław Łabęcki wew. 101 (32) 624-92-01

 

 

  Sekretarz Miasta: Magdalena Kozak   wew. 133 (32) 624-92-33

 

   

  Skarbnik Miasta: Teresa Litwińska wew. 105 (32) 624-92-05

 

 

  Przewodnicząca Rady Miejskiej: Bogumiła Latko wew. 118 (32) 624-92-18

 

 

 

 

Wydział Organizacyjno - Administracyjny

 

 

 

  · Kierownik Wydziału: Marta Dobrowolska wew. 225 (32) 624-92-55

 

   

- Sekretariat Burmistrza:

             

  Magdalena Siuda wew. 101 (32) 624-92-01

 

    wew. 223 (32) 624-92-53

   

 

- Biuro Podawcze:

   

  Jolanta Putek wew. 102 (32) 624-92-02

 

 

- Sprawy administracyjne:

 

 

  Marta Jekiełek wew. 137 (32) 624-92-37

 

  Aneta Kalińska wew. 116 (32) 624-92-16

 

   

 

          - Promocja 

 

 

Marcin  Franaszek

wew.  122 (32) 624-92-22

 

 

- Archiwum zakładowe:

   

  Leokadia Mąsior wew. 224 (32) 624-92-54

 

 

Biuro Rady Miejskiej

   

  Agnieszka Dobrowolska wew. 116 (32) 624-92-16

 

  Aneta Kalińska wew. 116 (32) 624-92-16

 

 

 

Wydział Spraw Obywatelskich

 

  · Kierownik Wydziału: Roma Bigaj  wew.  138 (32) 624-92-38

       

- Sprawy społeczne:

   

  Markiza Duda wew. 140 (32) 624-92-40

 

 

             

            - Ewidencja działalności gospodarczej:

 

  Roma Bigaj wew. 138 (32) 624-92-38

 

  Katarzyna Wiażewicz wew. 138 (32) 624-92-38

 

 

 

Wydział Finansowo - Budżetowy

 

  · Kierownik Wydziału: Krystyna Franaszek wew. 228 (32) 624-92-58

 

 

Referat Budżetu i Księgowości

 

  Kierownik: Lucyna Nędza wew. 228 (32) 624-92-58

 

- Księgowość budżetowa, planowanie budżetu:

 

  Teresa Lichota wew. 109 (32) 624-92-09

 

  Iwona Ciesielska wew. 109 (32) 624-92-09

 

  Rafał Martyka wew. 109 (32) 624-92-09

 

 

- Księgowość budżetowa:

 

  Ewa Lis wew. 108 (32) 624-92-08

 

  Joanna Hajda wew. 108 (32) 624-92-08

 

  Joanna Piwowarczyk wew. 108 (32) 624-92-08

 

 

  Magdalena Fil wew. 108 (32) 624-92-08

 

 

- Realizacja faktur:

 

  Bogusława Bajor wew. 119 (32) 624-92-19

 

 

- Płace i umowy zlecenia:

 

  Katarzyna Bochenek wew. 110 (32) 624-92-10

 

  Karolina Bassara wew. 110 (32) 624-92-10

 

- Kasa:

 

  Małgorzata Bogacz wew. 119 (32) 624-92-19

 

 

Referat Podatkowy

 

·  Kierownik:

 

  Aneta Smalcerz wew.  120 (32) 624-92-20

 

- Wymiar podatków od nieruchomości od osób prawnych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą:

 

  Agata Kania wew.  227 (32) 624-92-57

   

- Księgowość podatkowa: 

 

  Elżbieta Figiel wew. 107 (32) 624-92-07

   

  Anna Domagała wew. 107 (32) 624-92-07

 

  Małgorzata Chylaszek wew. 107 (32) 624-92-07

 

- Wymiar podatku od nieruchomości, podatku leśnego od osób fizycznych, podatek rolny od osób prawnych:

 

  Edyta Bużyk wew. 226 (32) 624-92-56

   

  Halina Krycia wew. 226 (32) 624-92-56

 

  Iwona Mendakiewicz wew. 226 (32) 624-92-56

   

- Podatek od środków transportu:

 

  Stanisława Gucik wew. 227 (32) 624-92-57

 

   

 

Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

 

 

  · Kierownik Wydziału: Urszula Miziołek wew. 134 (32) 624-92-34

 

  Referat ds. Gospodarki Komunalnej

 

  Kierownik: Maciej Kasperczyk wew. 132 (32) 624-92-32

 

                  - Drogi gminne:

   

  Bartosz Waligóra wew. 132 (32) 624-92-32

 

  Jacenty Buliński wew. 132 (32) 624-92-32

 

- Gospodarka komunalna:

 

  Agnieszka  Polus wew. 141 (32) 624-92-41

 

    Katarzyna Ptasińska wew. 141 (32) 624-92-41

 

 

Referat ds. Ochrony Środowiska i Rolnictwa

 

  Kierownik: Anna Kucharczuk wew. 231 (32) 624-92-61

 

 

- Ochrona Środowiska, leśnictwo, łowiectwo:

 

  Kornelia Walatek wew. 231 (32) 624-92-61

 

  Anna Znaleźniak wew. 221 (32) 624-92-51

 

  Anna Hadwiczak-Banasik wew. 1417 (32) 624-92-41

 

- Rolnictwo:

 

  Bożena Korba wew. 127 (32) 624-92-27

 

 

 

Wydział Architektury, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

 

  · Kierownik Wydziału: Anna Gój wew. 115 (32) 624-92-15

 

  Z-ca Kierownika: Anna Pieszczyńska wew.  229 (32) 624-92-59

 

- Architektura:

 

  Danuta Skuczyńska wew. 124 (32) 624-92-24

 

  Magdalena Ciuba wew. 124 (32) 624-92-24

 

- Obrót nieruchomościami:

 

  Hanna Szeląg wew. 128 (32) 624-92-28

 

- Komunalizacja mienia, dzierżawy:

 

  Wioletta Kastelik wew. 128 (32) 624-92-28

 

- Podziały i rozgraniczenia:

 

  Anna Pieszczyńska wew. 229 (32) 624-92-59

 

  Anna Matyja wew. 129 (32) 624-92-59

 

  Edyta Gołda wew. 129 (32) 624-92-59

 

- Użytkowanie wieczyste:

 

  Barbara Polak wew. 129 (32) 624-92-29

 

 

 

Wydział Inwestycji i Rozwoju

 

  · Kierownik Wydziału: Jan Głuch wew. 113 (32) 624-92-13

 

  Z-ca Kierownika:

Jarosław Cwaliński 

wew.  111 (32) 624-92-11

 

  Józefa Malczyk wew. 111 (32) 624-92-11

 

  Anna Bąk wew. 106 (32) 624-92-06

     

  Grzegorz Mazurek wew. 106 (32) 624-92-06

 

 

 

- Zespół Radców Prawnych

 

 

Bożena Rak

wew.  126 (32) 624-92-26

 

 

Józef Juras

wew.  126 (32) 624-92-26

 

 

 

Urząd Stanu Cywilnego

 

  · Kierownik Wydziału:

Renata Wosik

wew. 117 (32) 624-92-17

 

  Z-ca Kierownika:

Barbara Kruk

wew. 117 (32) 624-92-17

 

 

Referat Ewidencji Ludnosci i Dowodów Osobistych

   

- Dowody osobiste:

 

 

Monika Bolek

wew. 232 (32) 624-92-62

 

- Ewidencja ludności:

 

  Agnieszka Domagała wew. 114

(32) 624-92-14

 

 

Barbara Kruk

wew. 114 (32) 624-92-14

 

 

Wydział Oświaty

 

 

· Kierownik Wydziału:

Magdalena Koperniak

wew.  139

(32) 624-92-39

 

  Marzena Smalec wew. 143 (32) 624-92-43

 

 

Katarzyna Siba

wew. 131 (32) 624-92-31

 

 

Aneta Pędziałek

wew. 131 (32) 624-92-31

 

 

Kadry

         

Główny. spec. ds. Kadr i Szkoleń                                                   Ilona Mitoraj                       wew. 123       (32) 624-92-23

 

Główny. spec. ds. Kadr i Szkoleń                                                   Sylwia Malicka                       wew. 123

      (32) 624-92-23

 

                                                  Sylwia Smolik                       wew. 123       (32) 624-92-23

 

 

Biuro ds. Kontroli Wewnętrznej

 

  Kierownik Biura Gabriela Bury ul. Paderewskiego 2 (32) 624-13-84

 

 

Biuro ds. Zarządzania Kryzysowego i Informatyki

 

  Główny spec. ds. Zarządzania Kryzysowego Grzegorz Korczak wew.  104 (32) 624-92-04 

 

  Główny spec. ds. Informatyki Leszek Kania wew.  130 (32) 624-92-30 

 

 

Samodzielne stanowiska pracy:

 


  Główny spec.
ds. Zamówień   Publicznych:

Dorota Kępka

wew.  125 (32) 624-92-25

 

  Audyt Wewnętrzny:

Joanna Czarnota 

ul. Paderewskiego 2 (32) 624-13-84

 

  Specjalista ds. profilaktyki 
i przeciwdziałania uzależnieniom
   

(32) 627-40-77

 

  Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 

  (32) 627-40-77

 

  Pion Ochrony - Kancelaria Tajna:  Grzegorz Korczak wew.  104 (32) 624-92-04 

 

  Pion Ochrony - Kancelaria Tajna:  Markiza Duda wew. 140 (32) 624-92-40

 

 

Jednostki Organizacyjne

 

 

  Libiąskie Centrum Kultury (32) 627 12 62

 

 

  Zarząd Mienia Komunalnego (32) 627 73 38

 

 

  Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli (32) 627 18 41

 

 

  Ośrodek Pomocy Społecznej (32) 627 78 25

 

 

  Świetlica Środowiskowa (32) 627 35 28

 

 

  Miejska Biblioteka Publiczna (32) 627 75 77

 

 

  Jednostki oświatowe           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
powrót

© 2008-2014 Urzďż˝d Miejski w Libi��u.
Aplikacje internetowe, tworzenie stron www ESC S.A.