PL EN IT FR
Jubileusz par małżeńskich w Libiążu

W Libiąskim Centrum Kultury, 6 marca 2018 roku pary małżeńskie świętowały jubileusze 50, 60 i 65 – lecia pożycia małżeńskiego.

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody  obchodziło w sumie 36 par małżeńskich.  Z różnych względów nie wszystkie mogły przybyć na uroczystość.
 
Wszystkim obecnym jubilatom wyrazy głębokiego szacunku oraz życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i pogody ducha na dalsze szczęśliwe lata wspólnego życia złożył Burmistrz Libiąża Jacek Latko, Zastępca Burmistrza Hubert Szumniak oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Bogumiła Latko.
 
Jubilaci świętujący 50-lecie związku małżeńskiego otrzymali z tej okazji medale przyznane przez Prezydenta RP. Wszystkie pary otrzymały róże i okolicznościowe prezenty. Uroczyste spotkanie uświetnił występ zespołu śpiewaczego "Wrzos".
 
 
Jubileuszowe pary małżeńskie:
 
Złote Gody (50 lat małżeństwa): Janina i Stefan Bernaś, Krystyna i Roman Dec, Maria i Jan Głąb, Lucyna i Edward Iwaniak, Stefania i Fryderyk Jagoda, Krystyna i Jan Jarosz, Anna i Jan Jeleń, Henryka i Krzysztof Kępka, Maria i Józef Kiepura, Teresa i Adam Lech, Teresa i Stefan Ławczys, Stanisława i Stanisław Mańkut. Zofia i Zbigniew Mierzwa, Zofia i Julian Pająk, Emilia i Edward Piotrowscy, Stanisława i Jan Sermak, Janina i Józef Skoczylas, Janina i Józef Szyjka, Czesława i Stanisław Ściebur, Zofia i Franciszek Walczak, Danuta i Józef Waligóra, Józefa i Józef Walkosz, Maria i Jan Wojtyła.
 
Diamentowe Gody (60 lat małżeństwa): Maria i Józef Baran, Zofia i Józef Basza, Maria i Wiesław Buszko, Maria i Stanisław Kaczorowscy, Łucja i Zbigniew Kasperczyk, Stanisława i Ignacy Lelito, Zofia i Kazimierz Poznańscy, Irena i Józef Małkus, Teresa i Bolesław Urbańczyk, Medarda i Stanisław Widlarz, Stanisław i Kazimiera Ziajka.
 
Żelazne Gody (65 lat małżeństwa): Stanisława i Józef Karakuła oraz Józefa i Stanisław Klimczak.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć z uroczystości Jubileuszu par małżeńskich w Libiążu dostępnych jest na Facebooku Gminy Libiąż.

   
© 2008-2019 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.