PL EN IT FR
SP4 ponownie z Certyfikatem "Szkoły Promującej Bezpieczeństwo"

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu uzyskała przedłużenie ważności Certyfikatu „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo” na okres obejmujący lata 2017-2022.

Pozytywnie doceniono różnorodne działania szkoły na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów np. w zakresie przeciwdziałania przemocy i agresji, przemocy w rodzinie, profilaktyki uzależnień, promowania zdrowego stylu życia, kształtowania postaw prospołecznych oraz  współpracę z różnymi partnerami- instytucjami, organizacjami w zakresie podejmowanych zadań.

 

W 2014 roku szkoła przystąpiła do realizacji Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, organizowanego przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie i wykonała działania zmierzające do poprawy poczucia bezpieczeństwa w szkole, otrzymując Certyfikat „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”. 
 
Wręczenie certyfikatu przez przedstawicieli policji odbyło się w czwartek (7 grudnia) w Urzędzie Miejskim w Libiążu. Gratulacje całej społeczności szkolnej złożył Burmistrz Libiąża Jacek Latko.
 
 
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w  Libiążu Alina Bańkowska otrzymała certyfikat od przedstawiciela policji.
 
 
Przedstawiciele szkoły odebrali gratulacje od Burmistrza Libiąża Jacka Latko
 
 
Pamiątkowe zdjęcie ze spotkania Burmistrza, reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 4 w Libiążu  i policji.
 
 

 

   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.