PL EN IT FR
Dzień Zwierzaka – I Amatorski Dogtrekking w Libiążu

Burmistrz Libiąża, Libiąskie Centrum Kultury i OTOZ Animals Schronisko w Oświęcimiu zapraszają na Dzień Zwierzaka w Libiążu. Impreza odbędzie się 7 października 2017 r.

W programie m.in. dogtrekking na trasie 5 km, rozstrzygnięcie plebiscytu „Pochwal się swoim zwierzakiem” Tygodnika Przełom, pokaz psiej sprawności i prezentacja podopiecznych schroniska w Oświęcimiu.

 

Impreza zacznie się od I Amatorskiego Dogtrekkingu w Libiążu, czyli biegu/spaceru z psami na orientację na trasie 5 km. Start o godz. 10 przy siedzibie LCK (ul. Górnicza 1), zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. Swój udział można wcześniej zgłosić drogą mailową (szczegóły w regulaminie). Meta została wyznaczona na Placu Słonecznym. Na najlepszych czekają nagrody.
 
W południe rozstrzygnięty zostanie plebiscyt „Pochwal się swoim zwierzakiem” organizowany przez „Tygodnik Przełom”. Zebrani na Placu Słonecznym zobaczą pokaz psiej sprawności w wykonaniu szkoły Psami Swoi – Akademia Psiego Myślenia w Chrzanowie. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Na miejscu będzie można zapoznać się z czworonożnymi podopiecznymi placówki i zasięgnąć informacji na temat adopcji zwierzaka.
 
Szczegółowe informacje uzyskać można w Dziale Merytorycznym LCK (pokój 7) tel. 32 627-37-10, e-mail: lck@libiaz.pl lub maciej.kurier@gmail.com.
 
Udział w dogtrekkingu możliwy jest tylko i wyłącznie na podstawie wypełnionej karty zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w imprezie pod opieką dorosłych.
 
Karty zgłoszeń i regulamin rajdu pobrać można ze strony internetowej Libiąskiego Centrum Kultury.
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.