PL EN IT FR
Międzynarodowy Dzień Kropki w SP2

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Libiążu w połowie września obchodzili  Międzynarodowy Dzień Kropki  - święto talentów, kreatywności, zabawy i wiary w swoje możliwości.

Kiedy Peter Reynolds napisał książkę The Dot nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti albo o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.

 

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest na całym świecie 15 września. W tym roku Szkoła Podstawowa Nr 2 po raz drugi zgłosiła się do Projektu Dzień Kropki 2017.

 

Uczniowie przygotowali z okazji "Dnia Kropki" Szkolne Drzewo Talentów, kropkowe girlandy, kropkę wzmocnień na trudne dni. Wzięli także udział we wspólnych grach w pchełki i monety, rysowali i pisali na kropkowanej kartce czy też malowali piegi na twarzy. Specjalnie z tej okazji dzieci przygotowały również piękne, kropkowe ubrania na ten dzień.

 

Certyfikat udziału w Międzynarodowym Dniu Kropki dotarł już szkoły. Na mapie projektu placówka oznaczona jest punktem 264.
 
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Libiążu podczas Dnia Kropki 2017
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.